Yaşam

Aldatma 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Güzide’nin başı büyük belada!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatma 25. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Tolga, kendisine gelen flash diski açtığında katilin Ozan olmadığını görür. O diski alır ve Güzide’ye izletir. Ozan, kendisinin bir katil olmadığını, annesinin mesleğinden olduğunu boşuna öğrenir. Oylum hamile olduğunu Behram’dan öğrenir. Bahram bebeği aldırmayı düşünmüyor. Yeşim, teyzesinden Tarık’a verdiği ilacı Güzide’nin evine koymasını ister. Polis, Güzide’nin evini aramaya geliyor. Hile 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Güzide’nin başı büyük belada!

Güzide’nin başı büyük belada!

Aldatma dizisinin 26. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Oltan’ın adamı sakladığı flaş diskleri alır. Ozan’ın katil olmadığını kanıtlayan flash diski Tolga’ya gönderir. Tolga diski açtığında Ozan’ın öldürdüğünü sandığı adamın hayatta olduğunu görür. Hızla o flaş belleği Güzide’ye götürür.

HİLE 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diski izledikten sonra Güzide, Oylum ve Ozan’ı konuta davet eder. Oylum, Behram’la konuta geliyor. Tolga onun orada olmasını istemediğini söyler. Behram ve Tolga birbirine giriyor. Eminent araya girer ve bu sorunun Behram’ın gitmesi için bir aile sorunu olduğunu söyler.

Tolga, flash belleği aileye izlettirir. Ozan’ın öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını kanıtlayan videoyu herkes izliyor. Ozan daha sonra gelir ve aylarca boşu boşuna tehdit edildiğini ve annesinin gereksiz yere işinden atıldığını öğrenen Oltan’dan hızla intikam almak ister.

Ama Tolga onu tutuyor. Bu durumdan haberi yokmuş gibi davranmasını ve Oltan’ın işini birlikte bitireceklerini söyler. Ortada ise Yeşim’in verdiği ilaçla Tarık kalp krizi geçirir. Yeşim, 25 yaşından sonra kızının mirasının kendisine kalacağını öğrenince onu hastaneye götürür.

Ortada Oltan, Tarık’ın odasına girer ve kendisine gönderilen flash diskleri alır. Ozan’ı tehdit ettiği bir disk olmadığını görür. Ofisine gittiğinde o diskin Tolga’da olduğunu ve birinin ona yolladığını öğrenir. Tolga flash diski babasına verir ve kimseye vermediğini ama artık onun gibi bir babası olmadığını söyler.

Behram, Oylum’a büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Oylum hamile olduğunu öğrenince hızla Behram’a giderek durumu anlatır ve bu bebekten bir an önce kurtulmak istediğini söyler. Bahram ise bebeği aldırmak istemediğini ve bir an önce onunla evlenmeleri gerektiğini söylüyor.

Tarık kendine geldikten sonra zehirlendiğini öğrenir. Bunu kendisine Güzide’nin yaptığını düşünerek polise böyle bir söz verir. Durumu öğrenen Yeşim, teyzesinden ilaçları bir an önce Güzide’nin evine bırakmasını ister. Öykü’yü alıp Güzide’nin evine gider. Fırsatını bulur ve ilacı Güzide’nin odasına koyar.

Öte yandan Güzide, Ali Sezai’nin Kanada’ya hiç gitmediğini öğrenir. Evine geldiğinde polisin evini aramaya geldiğini öğrenir.

Aldatma 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Oylum için Tolga ve Behram karşı karşıya!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu