Dünya

EA Play’in Steam’deki “İlk Ay 8 TL” Kampanyası Geri Döndü: İşte EA Play ile Oynanabilecek 10 Efsane Oyun

Son dönemde Türk oyuncular için haberler pek de parlak değil. Steam’in dolara dönüşü sırasında fiyatların nasıl değişeceği belirsizliğini korurken oyun hizmetlerinin fiyatları da artıyor. EA OyunlarıGelen haberler az da olsa insanın yüzünü güldürecektir.

Bu içerikte; EA Play’in ilk ayı 8 TL kampanya geri döndü. Şirket bu kampanyayı geçmişte birkaç kez gerçekleştirdi. 17 Kasım EA Play’e 2020 yılına kadar ilk kez abone olacak oyunculara 8 TL ödül verilecek. Sonrasında hizmet aylık 39,99 TL olarak fiyatlandırılacak. Yıllık abonelik için 249,99TL ödenmesi gerekiyor. Yıllık abonelik %44 daha uygun ancak EA Play her zaman kullandığınız bir platform değilse yeni kampanyadan yararlanmak daha mantıklı.

EA Play aboneliği ilk ay 8 TL

Aylık aboneliğe tüm EA oyunları dahil değildir, ancak FC SPOR 24, WRC, F1 2023, MADDEN 24 gibi yapımları 10 saate kadar deneyimlemek mümkün. Ayrıca Apex Legends ve Battlefield 2042 gibi çeşitli oyun içi içerik ve oyunlar da abonelikle birlikte hediye olarak geliyor.

Steam’in EA Play kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

İşte EA Play ile oynanabilecek oyunlar

Sınırsız Hız İhtiyacı

Polisten kaçmaya ve yarışları kazanmaya çalışıyoruz. NFS Sınırsız EA Play ile oynanabilecek yarış oyunları arasında öne çıkıyor. Bu açık dünya oyununda sokaklarda yarışıyoruz.

STAR WARS Battlefront II

Star Wars evreninde geçen bu oyunda, çatışmalara girmek Galaksiyi ele geçirmeye çalışıyoruz. Bazen ikonik karakterleri canlandırabildiğimiz oyunda çok fazla kavga ediyoruz.

STAR WARS Jedi: Düşmüş Düzen

Bu sefer elinde ışın kılıcı olan bir kuvvet kullanıcısı olarak, önden cepheye koşan bir asker olarak değil, efendisini kaybetmiş bir kişi olarak oynuyoruz. padawanı (Jedi çırakları) olarak maceralara atılıyoruz. Bu arada tabii ki imparatorlukla başımız belada.

ölü alan

Korku bilim kurgu klasiği ölü alanUzayın boşluğunda hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da neye bulaştığımızı bulmaya çalışıyoruz.

Kütle etkisi 3

Dünyanın bir yangın yerine dönüştüğünü, medeniyetlerin çöktüğünü, gezegenin işgal altında olduğunu gördüğümüz bu oyunda dostumuz olmayan, hareket eden her şeyi yok ediyoruz. ateş ediyoruz.

Aynanın kenarı

İnsanların her hareketinin incelendiği bir toplumda hassas bilgileri nasıl taşıyabilirsiniz? Tabii ki kargoyla. Koşucular olarak adlandırılan bu kuryelerden biri de karakterimiz Faith’tir. EA tarafından yapılan bir oyun için gereğinden çok daha derin bir oyun. Aynanın kenarı.

Savaş Alanı 1

Bu oyunda 1. Dünya Savaşı ‘ye geri dönüyoruz. Tüm savaşları değiştiren bu savaşta savaşmak istiyorsanız Battlefield 1, EA Play’de de mevcut.

Onur madalyası

Özel kuvvetlerin en yeni askeri olarak çağdaş çatışmaların kazananı olmaya çalışıyoruz. Onur madalyasıBüyük ilgi gören oyunlardan biridir.

Crysis 3

Bir yandan daha önce barışı getirdiğimiz Dünyanın kaderini bir kez daha şekillendireceğimiz bu oyunda. Alfa KapAramaya devam ediyoruz ve aynı zamanda CELL’in başına dert açıyoruz.

Command & Conquer: Red Alert 3

Strateji severlerin gönlünde özel bir yere sahiptir. Kırmızı Uyarı 3 , aradan geçen yıllara rağmen oyuncuların vazgeçemediği bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Özünde seçtiğimiz güçle dünyayı ele geçirdiğimiz bir oyundur.

Steam’in TL’den vazgeçmesi oyuncuları nasıl etkileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu