Haber

Hizan Kaymakamı Hizan Özçelik köy ve haneleri ziyaret etti

Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, köy ve hane ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçe Jandarma Komando Tabur Komutanı Yarbay Muharrem Volkan Karalı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burhan Çolak ve Emniyet Müdürü Mahmut Metin Eyidoğan ile birlikte Karbastı köyüne giden Özçelik, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Köy okulunu ziyaret ettikten sonra yöneticilerden bilgi alan ve öğrencilerle yakından ilgilenen Özçelik, bahsi geçen konuların incelenmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Özçelik, “Vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmak, talepleri karşılamak ve eksiklikleri gidermek için görev başındayız. Amacımız ilçemizin her vatandaşının olabildiğince en iyi yaşam standartlarına sahip olmasını sağlamaktır. Amacımız her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamak” dedi. Öl konuştu.

Daha sonra Gayda köyüne bağlı Kayalar mezrasına giden Özçelik, mezrada yaşayan Mehmet Emin Öcal’ı evinde ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Hane ziyaretlerine devam edeceğini belirten Özçelik, “Sosyal devlet ilkesi gereğince, ailenin ve toplumu oluşturan bireylerin refah düzeyinin yükseltilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ailemize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” terimleri kullandı.

baliseyh-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu