Teknoloji

Kong Hayranlarına Müjde: Skull Island: Rise of Kong Oyunu Duyuruldu

 
Amazon İspanya, geçtiğimiz gün Skull Island: Rise of Kong adlı yeni bir Kong oyununun içeriğini sızdırmıştı. GameMill Entertainment tarafından yayınlanacak olan ve IguanaBee grubu tarafından geliştirilecek olan oyunun resmi duyurusu kısa bir süre sonra geldi.
 
Üçüncü şahıs aksiyon oyunu olacak
 
 
Skull Island: Rise of Kong oyununda açıklanan bilgilere göre intikam teması işlenecek ve oyunculara üçüncü şahıs aksiyon macera deneyimi sunacak. Oyuncular, Kafatası Adası’nın gerçek kralı olmak için ilkel düşmanları ortadan kaldırabilecek ve baş düşmanlarının kölelerini yenebilecek. Ayrıca bataklıklar, şelaleler, ormanlar ve kafataslarıyla dolu mağaralarla karşılaşacağız. Aynı zamanda Kafatası Adası’nın sakladığı tarihi ve sırları da keşfedebileceğiz.
 
Skull Island: Rise of Kong, standart sürümde 39,99 $ karşılığında piyasaya sürülecek. Oyunda Kong’un kökenlerini araştıracağız, düşmanlarına karşı öfkesini serbest bırakacağız, gerçekten yeni zirvelere tırmanacağız ve mevcut adayı keşfedeceğiz.
 
Skull Island: Rise of Kong, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’ye (Steam) geliyor. Bu sonbaharda görücüye çıkacak.
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu