Haber

Shakira’nın Eski Eşi Pique’nin Yeni Sevgilisiyle Evlenmeye Karar Verdiği İddia Edildi!

Aldatmayı ve ayrılığı artık tam olarak sindiremediğini her fırsatta yineleyen Shakira’ya yeni bir darbe daha geldi. İddiaya göre Gerard Pique, şimdilerde sevgilisi Clara Chia Marti ile evlilik hazırlığı içinde. Bir röportajında ​​kız arkadaşının kuklası olduğunu söyleyen Gerard Pique’nin düğün hazırlıklarıyla ilgili sözlerine ve detaylarına bir göz atalım.

Shakira’nın eski eşi Gerard Pique tarafından aldatılması, 2022 yılına damgasını vurduğu bu yıl da gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

İlişki bitmesine rağmen bitmeyen bu olayda Gerard Pique, son röportajında ​​kız arkadaşının kuklası olduğunu söylemiş ve yeni ilişkisinden ilk kez söz etmişti.

Bu olayın ardından Pique ve yeni sevgilisi hakkında bomba bir iddia magazin gündemine düştü.

İddiaya göre futbolcu Gerard Pique, 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia Marti ile evlilik hazırlıklarına başladı.

İspanya’da günlük olarak yayınlanan ‘Marca’ gazetesi, birbirlerine çok aşık olduklarını söyleyen Gerard Pique’nin şimdiden genç sevgilisine evlenme teklif ettiğini iddia ediyor.

Bununla da sınırlı kalmayan Pique, sevgilisinin adeta bir kukla olduğu sözlerini doğrulayan bir hamle yapar.

Başka bir iddiaya göre Pique, genç sevgilisinin nasıl ve nerede evlenmek istediğine göre tüm detayları organize edeceğini sevgilisiyle konuşmuştur.

Clara Chia Marti’nin gösterişli bir düğün istemediğini yazan haber kaynakları, tercihinin samimi ve daha küçük bir tören olduğunu savunuyor.

Çiftten şu ana kadar söz konusu tartışmalarla ilgili gelişigüzel bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu