Haber

Sivrisinek ısırdı! Güvenlik görevlisi öldü

İyileşmesi için sağlık camiasını davet etmesiyle gündeme gelen güvenlik görevlisi, durumunun kötüleşmesi sonucu kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Denizli’de yaşayan 51 yaşındaki İbrahim Kadir Karaoğlanoğlu, 9 yıl önce gittiği Antalya’da bir otelde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başladı. Çalıştığı sırada sivrisinek tarafından ısırılan Karaoğlanoğlu için yılların kabusu geldi. Her gün vücut değiştirerek fil ayağı hastalığına yakalanan Karaoğlanoğlu, doktora gitmesine rağmen hastalığına çare bulamadı. Ayakları fil ayağı kadar şişen ve tam anlamıyla yatağa muhtaç olan Karaoğlanoğlu, günden güne çürüyen etleri nedeniyle yerinden kıpırdayamaz hale geldi.

Hastalığın mikro cerrahi yöntemle tedavi edilebildiğini duyan ancak uygulamanın nasıl olacağı konusunda bilgiye ulaşamayan İbrahim Kadir Karaoğlanoğlu ve ailesi, bir yardım eli ümidiyle yaptıkları davetle gündeme geldi. bu onlara ulaşırdı. Karaoğlanoğlu, güzelleşeceği ve insanların arasında yer alacağı günlerin hasretini dile getirdiği konuşmasının ardından saatler sonra bir anda fenalaştı. Şikayetleri artan güvenlik görevlisi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Teneffüs sırasında acı çeken ve burada entübe edilen Karaoğlanoğlu, doktorların müdahalesine rağmen hayata tutunamadı. Acı haberi alan aile gözyaşlarına boğuldu. Hastanedeki işlemlerinin ardından baba ocağında helal statü kazanan güvenlik görevlisi, Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’ndeki son yolculuğuna uğurlandı.

“Çare bulamamak”

Oğlunun hastalığının tedavisinin olmadığını ve her gün acı çektiğini dile getiren baba Akif Karaoğlanoğlu, “Bebeğime sahip çıkamadık, sahip çıkamadık, kaybettik ve çok üzgünüm. . Nereye götürdüysek çözüm bulamadık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu