Haber

Teksas’ta Isı Şokundan Ölen Çift Evlerinde Bulundu

Bu hafta 52. evlilik yıldönümlerini kutlayacak olan Ramona ve Monway Ison, Teksas’taki evlerinde köpekleriyle birlikte öldü. Yapılan incelemede kliması bozulan çiftin sıcak çarpması sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

TAMİRAT İÇİN KREDİ ALINDI

Aşırı sıcak bir durumda olan Ramona ve Monway Ison, klimalarını onarmak için borç istedi. Ancak talihsiz çift, onarım için krediyi aldıkları gün teknisyen gelmeden kısa sürede öldü. Çiftin ailesi, yaşanan trajik olayın ardından insanlara yardım istemekten çekinmemelerini tavsiye etti.

YARDIMI REDDETTLER

71 yaşındaki Ramona Ison ve 72 yaşındaki Monway Ison, 16 Haziran’da mobil evlerinde köpekleriyle birlikte ölü bulundu. Kızları Roxana Floods, çiftin klimasının birkaç gün önce bozulduğunu ancak kimseye söylemediklerini söyledi. ve yardımı reddettiler.

RANDEVU ALDIĞI GÜN YAPARLAR

Roxana, ebeveynlerinin onarımları karşılamak için kredi aradıkları için onarımlar ve acımasız sıcaklıklarla başa çıkmak için para sıkıntısı yaşadıklarını belirtti. Ramona ve Monway, 15 Haziran’da krediyi almayı başardılar, ancak teknisyenden randevu aldıktan sonraki gün öldüler.

“YARDIM İSTEYMEK İÇİN BEKLEMEYİN”

“Bu, ailemiz için yıkıcı bir darbe oldu. Samimiyet, şaka değil,” dedi yaslı oğul. “Herkesle konuştuğumda anne babalarına ‘Yardım istemekten çekinmeyin’ demelerini söylüyorum. Üzüntüsünü sözleriyle dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu