İçerik

TikTok’ta Video İzlemek İçin Ödeme Yapmanız Gerekebilir

Dünyanın en çok tanınan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir dizi yeni özellik üzerinde çalışmaya devam ediyor. Edinilen bilgilere göre bu özellikler içerik üreticileri için yeni. para kazanmanın yolları sunacak Platformun yeni özelliklerle daha çok ABD’deki tüketicilere odaklanacağı ve ülkedeki kitlesini genişletmeye çalışacağı aktarılıyor.

The Information’ın sunduğu yeni özelliklerden ilki, özel içerik olarak karşımıza çıktı. Söylentilere göre TikTok, yalnızca ödeme yaptığınızda izleyebileceğiniz videolar sunmayı planlıyor. Elbette bu videolar için ödenen ücretler, TikTok’un komitesi dışındaki içerik oluşturuculara gidecek.

Özellik şu anda resmi olarak duyurulmadı! Gerçekten yayınlanırsa nasıl çalışacak?

Henüz netlik kazanmasa da TikTok’un ücretli içerik özelliği Sadece Hayranlar ile karşılaştırabiliriz. Hayran olduğunuz bir TikTok fenomeni, bu özellik altında herkese açık olmayan içerikler oluşturabilecek. o içerik, sadece ödeyenkullanıcılar tarafından görüntülenebilir.

TikTok’un yeni özelliğinin nasıl çalışacağı net değil ancak bir ihtimal YouTube’un Katılmak özellik. TikTok, yeni özellik kapsamında bir abonelik programı oluşturursa, kullanıcıların içerik oluşturuculara abone olmasına olanak tanıyacak. düzenli olarak ödeme de yapılabilir. Ama dediğimiz gibi bu noktada net bir şey yok.

İçerik oluşturuculara para akacak!

Birkaç yıl önce bazı ülkelerdeki içerik üreticilerinin daha fazla para kazanmasını sağlayan TikTok. 1 milyar dolarlık özel fon oluşturdu. Edinilen bilgilere göre bu fonun kapsamı genişletilecek ve başta ABD olmak üzere bazı ülkelerdeki içerik üreticileri de kapsama alınacak. Bu şekilde, daha fazla içerik oluşturucu, videolarını nispeten daha az izlenen videolardan alıyor. çok daha fazla para kazanmakfırsatı olacak.

TikTok, The Information aracılığıyla öne çıkan yeni özellikleri konu alıyor net bir açıklama yapmadı . TikTok sözcüsü Zachary Kizer, TikTok’un her zaman yeni yollara açık olduğunu belirtti. Bu açıklama, söz konusu özelliklerin gerçekten de yolda olabileceğini gösteriyor. net bir gösterge.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu