Ekonomi

Trendyol’da Klima Satışlarında Artış

Trendyol üzerinden klima satışları temmuz ayında bir önceki aya göre yüzde 100, bir önceki yılın aynı ayına göre ise yüzde 125 arttı.

Trendyol, şirketten yaptığı açıklama ile klima satışlarına ilişkin verilerini açıkladı.

Verilen bilgilere göre Türkiye’de sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı klima satışlarında artış yaşandı. Trendyol üzerinden klima satışları temmuz ayında bir önceki aya göre yüzde 100, bir önceki yılın aynı ayına göre ise yüzde 125 arttı. Taraftar satışlarında geçen yıla göre yüzde 320 artış yaşandı.

Sıcak havalar, konforlu ve serin bir iç mekan iklimi sağlamak isteyenler için klima talebini artırdı. İhtiyaçları karşılamak için güvenilir ve enerji verimli klimaları kullanıcılarıyla buluşturan Trendyol’un verdiği bilgiye göre, üç büyük şehrin dışında en çok klima satın alan iller Antalya, Muğla ve Bursa.

Taraftar talebi yüzde 320 arttı

Serin ve konforlu mekanlarda vakit geçirmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir çalışma yelpazesi sunan Trendyol, farklı marka ve kapasitelerde klima ve vantilatör çalışmalarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Fan satışlarında geçen yıla göre yüzde 320 artış olurken, portatif hava soğutucu satışlarında yüzde 150 artış yaşandı.

Trendyol, teknolojik ve fonksiyonel özellikleri açısından her türlü mekana ve her türlü ihtiyaca uygun klima sunmaktadır.

Klima çeşitliliği açısından duvar tipi, portatif, salon ve kaset tipi klima alternatifleri ile her alanda çözüm üretmektedir.

Trendyol’da en çok tercih edilen klima tipi 12.000 BTU’luk klimalar, ardından 18.000 BTU’luk klimalar geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu