Haber

ABD’de “Evde yer yok” gerekçesiyle köpek kulübesine kapatılan çocuğun yeni fotoğrafı gün yüzüne çıktı

ABD’nin Kuzey Carolina bölgesinde bir konutun bahçesindeki köpek kulübesinde 9 yaşında bir çocuk bulundu. Bulunan çocuğun hali ve aylardır köpek kulübesinde kaldığını söylemesi ülkede infial yarattı.

YER YOK DİYE KULÜBEYE KAPATMIŞLAR

Komşuların ihbarı sayesinde kurtulan ve ince bir battaniyeyle bulunan çocuk; babası, üvey annesi, halası ve dört kardeşinin kaldığı 1400 metrekarelik meskende kendisine yer kalmadığı için dışarı atıldığını söyledi.

BAKIMEVİNE KONULDU

Çocuğuna yaptıkları nedeniyle yansıları üzerine çeken 32 yaşındaki baba Jonathan Star ve 40 yaşındaki üvey anne Sarah Lynette Starr tutuklandı. İsmi açıklanmayan çocuk da kardeşleriyle birlikte bakımevine götürüldü.

FOTOĞRAFLAR ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRDI

Öte yandan ülkede asıl infiali yaratan şey ise küçük çocuğun 1 yaşından bu yana kafese kapatıldığı günlerinden kalan fotoğraflar oldu. Çocuğun, 8 aylık kardeşinin doğumundan sonra toplumsal medyadaki aile fotoğraflarından da silindiği, bu durumun ailenin yakınları tarafından fark edildiği belirtildi. Aileye yakın birçok kişi, polise verdikleri sözde aile fotoğraflarında 9 yaşındaki çocuğun olduğu kısımların şuurlu olarak kesildiğini öne sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu