Haber

Başkent EDAŞ, Bakım ve Yatırımlarıyla Ankara’yı Aydınlattı

Başkent EDAŞ, Bakım ve Yatırımlarıyla Ankara’yı Aydınlattı

Sektörüne yön veren teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başşehir EDAŞ, Ankara’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine 2023 yılının ilk 9 ayında hız kesmeden devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla yürüten Başşehir EDAŞ, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 9 ayında Ankara’da başarılı işlere imza attı.

Başkent EDAŞ, Ankara’da hizmet verdiği 21.065 trafo ve 66.135 kilometre sınır uzunluğu için önümüzdeki kış koşullarında sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Daha aydınlık bir Ankara için Beypazarı, Nallıhan, Elmadağ, Çankaya, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Etimesgut, Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan, Sincan, Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar’da 7.729 aydınlatma armatürü. Armatür bakımını gerçekleştiren Başşehir EDAŞ grupları ayrıca bölgedeki 733 pano, 79 trafo ve 563 dağıtım merkezinin revizyonunu da gerçekleştirdi.

Başkent EDAŞ, departmanın değişen dinamiklerine odaklanarak insan, analiz ve inovasyon odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Ankara’da 3 milyondan fazla müşteriye daha rahat hizmet verebilmek amacıyla toplam 1.044 kilometre yeni kablo döşeyen Başşehir EDAŞ ekipleri, kentte 5.188 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 764 yeni elektrik panosu, 209 trafo ve 7 dağıtım merkezinin montajı tamamlandı.

Başşehir EDAŞ, söz konusu bakım, onarım ve yatırım sayılarıyla 2023 yılının ilk 9 ayında belirlediği hedeflere başarıyla ulaştı.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet veren Başşehir EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başşehir 186 Taşınabilir Uygulaması, 0 (312) WhatsApp İhbar Hattı üzerinden tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya çalışıyor. ) 186 00 00 ve 186. Müşteri Hattı devam etmektedir.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki üç şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Başkent EDAŞ’ın Ankara’daki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu