Teknoloji

İddia: GTA 6 Bir Aydan Kısa Süre İçinde Duyurulacak!

Grand Theft Auto 6 (video oyun dünyasının yıllardır beklediği) GTA 6 Birkaç dikkate değer tez öne çıktı. Tartışmalara göre oyunun resmi duyurusu ufukta belirdi. Kaynaklar, Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’in önümüzdeki dönemlerde bir toplantı yapacağını öne sürüyor. yatırımcı faaliyetiOyunla ilgili bilgilerin bu etkinlikte veya daha önce sunulabileceğini söylüyorlar.

İddiaya göre Take-Two Interactive, 17 Mayıs burada bir yatırımcı etkinliği düzenleyecek, GTA 6 ile ilgili resmi bilgiler ya bu etkinlikte ya da etkinlikten önce açıklanacak. Aslına bakarsanız bu iddia o kadar da tutarsız değil. Sonuçta, Take-Two’lar en büyük gelir kaynakları Önce GTA serisi gelir. Hal böyle olunca da yatırımcıların iştahını artıracak GTA 6 ile ilgili duyurular görebiliriz.

İlk fragman Eylül veya Ekim’de paylaşılacak!

Geçmişte GTA 6 ile ilgili sızıntıları paylaşanlar ve bu sızıntılar iç kaynaklaraBunu temel alan Tez2 adlı kullanıcıya göre GTA 6 ile ilgili resmi bir duyuru olmayacak. Kaynağımız GTA 6 için eylül ya da ekim ayı olacak. ilk fragmanın resmen yayınlandığını iddia ediyor. Peki GTA 6 için Eylül veya Ekim neden değerli olsun?

GTA 5’in çıkış tarihi 17 Eylül 2023 öyleydi. İşte Tez2 tam da bu yüzden fragman için Yıldönümü beklediğini iddia ediyor. Ancak hem Rockstar Games hem de Take Two bu konuda sessiz kalmayı tercih ediyor. Hal böyle olunca GTA 6’ya dair her şey tartışmanın ötesine geçemiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tuzla evden eve nakliyat
Başa dön tuşu