Haber

Metin Akpınar’ın hiç konuşmayan ikiz kızlarından Sevgi Katkıcı, ilk kez duygusal sözlerle konuştu.

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları geçmişe dair detayları anlatmaya devam ediyor. Bu kez ikizlerden Sevgi Nebioğlu Katkıcı konuştu. Katkıcı’nın duygusal sözlerini sizler için derledik.

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan gayri meşru kızları ise detayları anlatmaya devam ediyor.

Hatırlarsanız bugüne kadar Metin Akpınar’dan herhangi bir manevi destek almadığını söyleyen Nebioğlu’nun ikiz kardeşi Sevgi, daha önce bir açıklama yapmamıştı.

Bu kez Sevgi Nebioğlu Katkıcı da yaşadıklarını anlattı. Ankara Masası programında Fatih Atik’e konuşan Katkıcı’nın en çarpıcı sözlerini sizler için derledik.

“Annelik anne karnında başlar. Annemizin bizi terk ettiğini duyduğumda çok üzüldüm. Bir annenin bunu nasıl yapabildiğini sordum. İki aylıkken aramızdan ayrıldı. Anne olunca anladım. “Bana ‘Ben senin annenim’ dedi.”

“Hayır, sen benim annem değilsin.” diye yanıtladım. ‘Neden istifa ettin’ dedim. ve hiçbir açıklama yapmadı. Ben de Metin Bey’e sordum, ‘Bizi tanıdığınız halde neden bizi bıraktınız?’ dedim. “Metin Bey her ne kadar yalanlasa da biyolojik annemizle bir süre görüşmüştü” dedi.

“İki aylık bir çocuk sokağa atılır mı? Bu terk etmektir. Ne aradı ya da sordu? Kardeşimi de tebrik ediyorum. Bu süreçte her zaman daha fazla çaba harcadı. “Metin Akpınar bizi kucaklasaydı bu olaylar asla yaşanmayacaktı.”

“Metin Akpınar’ın nüfusunu değiştirmeyeceğiz”

“Nüfus sayısını geçemedik. Özdener’in babamın nüfusundayız. Ben Nebioğlu olarak kalacağım. Akpınar olarak anılmak istemiyorum. Belki baba olsaydı ve bana değer verseydi ama Özdener asla babamın yerini tutamazdı. Metin Bey’in açıklamasındaki ‘Ne kadar anlamsız bir olay’ ifadesi çok incitici. Ve bunu bir baba söylüyor. Çok acı verici bir olay. Bu açıklamanın kağıda dökülmesini beklemiyordum. “Bizim gibi açık yüreklilikle konuşmasını bekliyordum.”

“Bundan sonra ne olacağını görmemiz ve deneyimlememiz gerekiyor”

“Önce bunu görmeniz ve deneyimlemeniz gerekiyor. Halen bizimle iletişime geçmediyse kabul etmemiştir. Bir baba gibi davranamazdı. Ondan hızlı bir arama bekliyordum. Hala aramadı. Sessiz kalıyor. Çok üzücü.’

Yazar, kardeşiyle yıllar sonra neden bir araya geldiğini ve miras beklentisine ilişkin yorumlarını şöyle anlattı:

“Bizi kabul etmesi için. Başkası olsa bile o kişiye de dava açardık. Annemizi tanıyorduk ama babamızı tanımıyorduk. Hayır, para için değil. Sanatçı olmasından dolayı bu süreçler yaşandı. Hala babamızın kim olduğunu merak ederdik. “Metin Bey olduğu için bu çok konuşuldu.”

Bakalım Metin Akpınar tarafından konuya ilişkin yeni açıklamalar gelecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu