Haber

Ronaldo futbolu ne zaman bırakacak? Ronaldo futbolu bırakıyor mu? Ronaldo futbolu bırakacağı tarihi açıkladı

Ronaldo futbolu ne vakit bırakacak? Futbol dünyası Cristiano Ronaldo‘nun açıklamalarıyla sallanmaya devam ediyor. Piers Morgan, Ronaldo ile yaptığı röportajın ikinci kısmını paylaştı. Ronaldo futbolu bırakacağı tarihi açıkladı. Pekala, Ronaldo futbolu ne vakit bırakacak? Ronaldo futbolu bırakıyor mu? İşte ayrıntılar…

RONALDO FUTBOLU NE VAKİT BIRAKACAK?

Piers Morgan, Cristiano Ronaldo ile yaptığı röportajın en can alıcı kısmını paylaştı. Portekizli efsane, “2022 Dünya Kupası’nı kazanırsak yüzde 100 emekli oluyorum” dedi, gündem yerinden oynadı.

“BANA SAYGI DUYMUYORSUN”

Ronaldo, M.United’ın hocası Erik deri Hag ile ilgili çok sert tabirler kullandı. Portekizli star, “Kariyerime saygı duyduğun için Manchester City karşısında beni oyuna almıyorsun ama Tottenham karşısında 3 dakikalığına beni oyuna sokmak istiyorsun. Anlamsız. Bana ek olarak 8 oyuncu daha Rayo Vallecano maçı bitmeden stadyumdan ayrılmıştı. Sadece benim adım anıldı. Geçen yıl birçok oyuncu aynı şeyi yaptı ama yüz karası olarak sadece benim adım anılıyor” dedi.

“350 MİLYON EURO MAAŞI REDDETTİM”

Astronomik teklifler aldığını tabir eden Ronaldo, “350 milyon euro maaşı reddettim. Hala birçok gol atabileceğime ve takımıma yardım edebileceğime inanıyorum. Çünkü hala iyi olduğumu biliyorum. Eleştiri hep var. ‘O, 37 yaşında, eskisi gibi değil’ diyorlar. Benim yaşımda birinin, benim gösterdiğim seviyeyi gösterip gösteremeyeceğini merak ediyorum” açıklamasını yaptı.

“YÜZDE 100 EMEKLİ OLUYORUM”

Dünya Kupası’nı kazanmaları halinde futbolu bırakacağını açıklayan Ronaldo, “Harika bir Dünya Kupası geçireceğime inanıyorum. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırım. Eğer kazanırsak yüzde 100 emekli olacağım. 40 yaşına kadar oynayabilirim. Ama kazanırsak emekli olacağım” halinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu