Yaşam

Birleşmiş milletler toplantısı gibi düğün

Gıda ve medikal eser dalında Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından olan Günel Dış Ticaret A.Ş’nin idare Şurası Lideri Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel, dünyanın 7 farklı ülkesinde söz sahibi olan firmaların üst düzey yöneticilerinin de katıldığı düğün ile dünya evine girdi.

Gaziantep’te gerçekleşen düğünde Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel ile Semiye Demir ile dünya evine girdi. Düğününe Umman, Azerbaycan, Libya, Gürcistan, Çin, Fransa ve Almanya’dan büyük kuruluşların üst seviye yöneticileri ve CEO’lar, ile İstanbul, Ankara, İzmir gibi Türkiye’nin bir çok farklı vilayetinden iş dünyasında tanınan isimler ile davetliler katıldı. Yerli ve yabancı davetliler, sanatçı İzzet Yıldızhan’ın söylediği şarkılarla coştu. Ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan Arapça türkülerin yanı sıra Antebin hamamları ve barak türkülerini de seslendirdi.

Türkiye’nin son 20 yıldan buyana başarılı ihracat firmaları ortasında bulunan Günel Dış Ticaret, yaklaşık 100 ülkeye ihracat yaparak ülkeye kıymetli bir döviz girdisine kaynak oluyor. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu